Opinie

Katarzyna i Piotr

Wspaniali ludzie , którzy będą Was wspierać w tym wyjątkowym i stresującym dla Was dniu ! Film pełen pięknych filmowych ujęć bez efektów z Matrixa !! Otwarci na Wasze nowatorskie pomysły ! Najlepsza ekipa, profesjonalne podejście . Po filmie z wesela będziecie chcieli nagrać chrzciny ! Dziękujemy.

Monika i Andrzej

Brak słów aby określić nasze zadowolenie z wspaniałej pamiątki którą otrzymaliśmy od wspaniałych ludzi z PLAY CAM!!!Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni, z wyboru tej właśnie firmy. Film Weselny nagrywany przez dwie osoby, świetnie zmontowany, w super jakości dał nam przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Film który we wspaniały sposób „opowiada” dzień naszego ślubu w jednej chwili wzrusza a za chwilę sprawia, że się śmiejemy… Wszystko idealnie w punkt. Żadnych zastrzeżeń, świetna ekipa – profesjonalni a przy tym wspaniali ludzie. Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem firmy która ma uwiecznić ważną chwilę bez wahania i z czystym sumieniem możemy polecić Studio Filmowe PLAY CAM!!! Jesteście Wspaniali i dziękujemy za współpracę. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy (np. chrzciny :))!! Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów, Monika i Andrzej (12.09.2015 r. :))

Daria i Michał

Serdecznie dziękujemy za upamiętnienie najważniejszego dnia w naszym życiu. Były łzy wzruszenia i łzy ze śmiechu 🙂 Uwielbiam Was!

 

Opinie zaczerpnięte z oficjalnego profilu PlayCam na Facebooku