Magdalena i Sebastian
Nie wyobrażaliśmy sobie, by ktoś mógł zrobić to lepiej!!!  Wiedząc z jakim zaangażowaniem i profesjonalizmem Krystian podchodzi do swej pracy nie mogło być inaczej!!! Oczywiście film przerósł nasze oczekiwania!!!! Jest jak z bajki, pełen wzruszeń ale i śmiechu - dokładnie tak jak „ten” dzień wyglądał!!! Bedzie dla Nas wspaniałą pamiątką na długie lata!!! 
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim firmę PlayCam  jeśli chcecie mieć wspaniale zarejestrowane wspomnienia to tylko Krystian Łajtar!!! 
Jeszcze Raz dziękuję w imieniu swoim i męża za indywidualne podejście i wielkie serce włożone w produkcje naszego filmu !
Świetna Robota! Tak trzymać!!!;-)
Magdalena i Mateusz
Bardzo, bardzo serdecznie dziekujemy firmie PlayCam za utrwalenie najpiekniejszych momentow z naszego wesela. To jak pieknie laczycie ze soba kolejne sceny z filmu to mistrzostwo swiata , a wspolpraca mila, sprawna i co najwazniejsze profesjonalna. Polecamy w 100% i z calego serduszka !!! Jeszcze raz dziekujemy Wam.
Katarzyna i Piotr
Wspaniali ludzie , którzy będą Was wspierać w tym wyjątkowym i stresującym dla Was dniu ! Film pełen pięknych filmowych ujęć bez efektów z Matrixa !! Otwarci na Wasze nowatorskie pomysły ! Najlepsza ekipa, profesjonalne podejście . Po filmie z wesela będziecie chcieli nagrać chrzciny ! Dziękujemy.
Monika i Andrzej
Brak słów aby określić nasze zadowolenie z wspaniałej pamiątki którą otrzymaliśmy od wspaniałych ludzi z PLAY CAM!!!Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni, z wyboru tej właśnie firmy. Film Weselny nagrywany przez dwie osoby, świetnie zmontowany, w super jakości dał nam przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Film który we wspaniały sposób „opowiada” dzień naszego ślubu w jednej chwili wzrusza a za chwilę sprawia, że się śmiejemy… Wszystko idealnie w punkt. Żadnych zastrzeżeń, świetna ekipa – profesjonalni a przy tym wspaniali ludzie. Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem firmy która ma uwiecznić ważną chwilę bez wahania i z czystym sumieniem możemy polecić Studio Filmowe PLAY CAM!!! Jesteście Wspaniali i dziękujemy za współpracę. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy (np. chrzciny :))!! Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów, Monika i Andrzej (12.09.2015 r. :))
Daria i Michał
Serdecznie dziękujemy za upamiętnienie najważniejszego dnia w naszym życiu. Były łzy wzruszenia i łzy ze śmiechu :) Uwielbiam Was!


Opinie zaczęrpnięte z oficjalnego profilu PlayCam na Facebooku